ücretsiz kargo TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Televizyon & Ses Sistemleri

 

Geçmişten günümüze kadar Siyah beyaz televizyon, tüplü televizyon, renkli televizyon, LCD Plazma diye üretilen şimdi de hayatımıza daha teknolojik bir biçimde giren akıllı televizyonlar ile artık televizyonlarımız sadece seyirlik değil aynı zamanda internete erişim sağlayabileceğimiz özelliklere sahip bir cihaz haline geldi. Hatta bazı akıllı televizyonlar da hiçbir tuşa dokunmadan, el hareketleriyle televizyonunuza komutlar verebilirsiniz. Televizyon ve ses sistemleri üreticileri tarafından üretilen onlarca modeldeki televizyon ve ses sistemleri tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Vestel, Samsung, Sunny, Arçelik, LG, Regal, Next, Trident gibi markaların televizyon & ses sistemleri, ülkemizde ve dünya da çok sayıda TV izleyicisi tarafından kullanılmaktadır. 

 

Televizyon fiyatları alacağınız model ve özelliklere göre değişiklik gösterirken, ses sistemlerinin fiyatları da ses kalitesi, watt gücü gibi değerlere göre belirlenmektedir. Bilgisayarda yapabileceğiniz birçok işlemi kolaylıkla yapabilmenize olanak sağladığı için günümüzde en çok tercih edilen akıllı televizyon modelleri olmuştur. En iyi akıllı TV markaları arasında yer alan Samsung ve LG firmalarının ürettiği akıllı televizyonları ses ile kontrol edebilir, kumanda yerine elinizin hareketlerini kullanabilirsiniz.

 

5+1 ses sistemleri ile bulunduğunuz ortamda 360 derecede eşit yayılabilecek bir ses ortamı oluşturabilir ve evinizde sevdiğiniz sanatçıların müzikleri ile küçük konserler verebilirsiniz.

Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.