MÜŞTERİ HİZMETLERİ :

0224 334 16 30

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

HEMEN ALIŞVERİŞE BAŞLA !

KATEGORİ HAKKINDA

 En Uygun ve En Rahat Mobilya Çeşitleri

Mobilyanız evinizin ve sizin tarzınızı yansıtır. Mobilyalarınız ne kadar derli toplu olursa evinizin düzenide o denli olur. Mobilya almaya karar verdiyseniz, en güzel mobilya çeşitlerini sitemizden bulabilirsiniz. Günümüzde artık mobilya tasarımlarına çok dikkat ediliyor.

 

Mobilya Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?
 
 
• Mobilya seçerken mutlaka tasarmı dikkatinizi çekecektir. Mobilyaların işlevselliği tasarım kadar önemlidir. İşlevsel olmayan bir mobilya tasarım açısından hoşunuza gitse bile zamanla canınızı sıkmaya başlayacaktır.
 
• Mobilya seçerken tasarımdan çok evinizle uyumunu da göz önüne alınız. Eğer ufak bir yere büyük mobilyalar alırsanız uyum sorunları yaşarsınız. Ayrıca evinizin koltukları bile mobilyanız ile uyum sorunu ortaya çıkartabilir. Bu konuda hassas davranmanız gerekiyor.
 
• Renk seçerken sıradan seçimler yapmamaya çalışın. Eğer sade olmasını istiyorsanız koyu veya açık renkler tercih edebilirsiniz. Mobilyanızın renkleri evinizin boyası ile de uyumlu olmalıdır. Hatalı renk seçimleri mobilyanızın evinizde sönük durumda kalmasına yol açabilir.
 
• Diğer bir nokta da kumaş seçimidir. Eğer kumaş bulunduran bir mobilya alacaksınız, mobilyanın kumaşını iyi incelemeye özen gösterin. Kumaşın lekelere karşı duruşu, dayanıklılığı vs. önem taşımaktadır.
 
• Alacağınız mobilya da rahatlık konusunu es geçmeyiniz. Görünümü, kullanışlı oluşu ne kadar önem taşıyorsa rahatlığınızda o kadar önem taşımaktadır.
 
• Evinizde küçük çocuğunuz varsa sivri kçöşeli tasarımlar seçmekten kaçınmalısınız. Çocuğunuzun sağlığı için daha oval köşeye sahip ürünler tercih etmeniz daha iyi olacaktır. 
 
Mobilyada Fiyatların Belirlenmesi
 
Mobilyanızın üretildiği malzeme, tasarımda oluşan işçilik, garanti ve servis hizmeti, boya maliyetleri ön plana çıkmaktadır. Tüm bu maliyetlerdeki değişimler fiyat farklarını açıklar nitelikte oluyor.
 
Sonuç olarak mobilya tercihinizi bir sefer yapacaksınız. Bu tercihte pişmanlık yaşamamak için tüm önerileri göz önüne alıp doğru ürünü satın almaya özen gösterin.

 

Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.