ücretsiz kargo TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

El, Ayak, Tırnak Bakımı

El ayak tırnak bakımı yani manikür-pedikür kadınlara özel bir şey diye algı oluşmasın. Bakımlı olmak, hem erkek hem de kadın için önemli. Bir erkek için sakal tıraşı olmak ne demekse, el ayak tırnak bakımı da o demek olmalı. Eskiden insanla kişisel bakımlarını yalnızca hafta sonları yaparmış. Banyodan hemen sonra da tırnak bakımını… O kadar kısıtlı imkanlar varken dahi kadınlar bir elinde ayna bir elinde cımbız dolaşır, o denli ağır el işleri yapılmasına rağmen el ve tırnak bakımını ihmal etmezlermiş.

Birçok kişi tarafından el ve ayak bakımına yeterli özen gösterilmemekte. Oysa gün boyu ağırlığımızı üzerinde taşıyan ayakların da bakıma ihtiyacı vardır. Ayak bakım ürünleri arasında: ayak kokusu önleyici, ayak kremi ve ayak peelingi bulunmaktadır. Ayak bakımına özen gösterilmediği zaman, ayaklar kurur ve çatlar. 

Sağlıklı tırnaklar, bakımlı elleri tamamlar. Tırnak bakımınızı gerçekleştirmek için tırnak kremi ve tırnak cilasından yararlanmanız önerilir. Besleyici tırnak cilası ile tırnaklarınızın güçlenmesini ve parlamasını sağlayabilirsiniz. Kuaföre ve güzellik salonlarına ayıracak vaktiniz yoksa, manikür işleminizi evinizde kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Manikür için gerekli olan tüm aletler, manikür setinin içinde toplu olarak yer almaktadır. Sağlıklı ve manikürlü görünen tırnaklarınızı rengarenk ojelerle süsleyebilirsiniz.

Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.