ücretsiz kargo TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO ücretsiz kargo

KATEGORİ HAKKINDA

Beyaz Eşya

Evimizin en temel ve vazgeçilmezleri arasında bulunan beyaz eşyalar, uzun yıllar kullanılmak üzere alınan dayanıklı ev eşyaları arasında ilk sırada yerini almaktadır. Günümüzde kullanıcılar beyaz eşya alacakları zaman ilk dikkat ettikleri veya edecekleri özelliği enerji verimliliği ve kapasitesidir. Düşük enerji sarfiyatına sahip beyaz eşyalar hem bütçenizi korur hem de ileride çocuklarımıza miras kalan doğayı korur. Geçmişte üretilen beyaz eşyalar bugüne kıyasla daha dayanıksız olması ile beraber yeni nesil beyaz eşyalar, hem daha kullanışlı hem de çevreyle dost olan ürünlerdir. Beyaz eşya satın almadan aklınızda bir marka varsa önce, beyaz eşya markalarını iyice araştırmalısınız ve modeller arasındaki kıyaslamayı dikkatle yapmalısınız. Eğer ihtiyacınız bir ankastre beyaz eşya setleri, ise bu setler sizin alışverişinizi kolaylaştırırken, kalitesine güvendiğiniz bir markanın bütün ürünlerine tek seferde sahip olmak sizde memnuniyet yaratacaktır.

Buzdolabı ihtiyacınız varsa, iç kapasitesinin bugün ve ileride ihtiyacınızı ne kadar karşılayacağını düşünerek alım yapın. Bölgenizde uzun veya kısa süreli elektrik kesintileri yaşıyorsanız, buzdolabının yiyecek saklama süresini satıcınızdan öğrenin.

Çamaşır makinesi alacaksanız çalışma programlarının ve yıkama fonksiyonlarının, alışkın olduğunuz yıkama fonksiyonu ile uyumunu kontrol edin. Çamaşır makinelerinde bulunan en büyük özellik yıkama kapasitesidir. Çamaşırlarınızı iki veya üç seferde yıkamak yerine geniş hacimli çamaşır makineleri ile tek seferde yıkayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi alacağınız zaman ortalama 3 programlı bulaşık makinesi almanızı tavsiye edebiliriz. Bulaşık makinelerinde de alım yaparken en çok dikkat etmeniz gereken iç dizaynıdır. Bulaşıklarınız dizerken veya boşaltırken sizi çok fazla zorlamaması gerekmektedir.

Fırın alırken veya fırınınızı değiştirirken, kalite olarak emaye kalitesini ve kolay temizlenip temizlenmediğini göz önünde bulundurun.

Ocak alacaksanız da dikkat etmeniz gereken iki nokta var. Birincisi düğmelerin kalitesi, diğeri ise otomatik ateş mekanizmasının bulunup bulunmadığıdır. Tabi buna yemeğin taşma esnasında gazın otomatik olarak kesilmesini sağlayan özelliği de ekleyebiliriz.

Beyaz eşya markalarından ülkemizde en çok tercih edilenler Arçelik, Siemens, Bosch, Beko, Profilo, Samsung, Hotpoint, Altus, LG evlerimizde dayanıklı tüketim ürünleri ve yeni nesil beyaz eşya üreten markalardan birkaçıdır. Beyaz eşya fiyatları alacağınız ürünün özelliklerine göre değişim göstermektedir. En ucuz beyaz eşyalar, ankastre set olarak satılmayan tek beyaz eşyalar olarak karşımıza çıkmaktadır

Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.