ücretsiz kargo TÜM ÜRÜNLER ÜCRETSİZ KARGO ücretsiz kargo

Warning: PDOStatement::execute(): SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') && productStatus = 1 && productStock > 0 order by productID desc' at line 1 in /var/www/vhosts/erleravm.com/httpdocs/kategori.php on line 139
Ankastre

Warning: PDOStatement::execute(): SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MariaDB server version for the right syntax to use near ') && productStatus = 1 && productStock > 0 order by productID desc limit 0,24' at line 1 in /var/www/vhosts/erleravm.com/httpdocs/kategori.php on line 246

KATEGORİ HAKKINDA

Ankastre

Mutfağınızın ihtiyaç duyduğu tüm grupları içinde barındıran ankastre ürünler, görsel açıdan mutfağınızın bir bütün gibi durmasını sağlar. Ankastre ürünler mutfağınıza bir bütün olarak uygulanacağı gibi teker teker de uygulanabilir. Mutfağınızın renk uyumu farklı renk ve modellerde de üretilebilen setler fırın, aspiratör, davlumbaz ve ocaktan oluşmaktadır. Mutfağınızda yerden tasarruf etmenizi sağlamaktadırlar.

Ankastre Set Fiyatları

Mutfağınızın hoş ve uyumlu görünmesini sağlayan ankastre setler, gümüş, siyah ve beyaz renklerdeki modellere, 250 - 500 TL ve 2500 TL'nin üzerindeki geniş fiyat uygun modelleri inceleyebilirsiniz.

Farklı marka ve modellerde üretim yapılan ürünleri üreten markalar fazla olduğu için, sizlere alım esnasında bol seçenekli farklı modellerle karşılaşabilirsiniz. Ankastre set fiyatları ürünlerin modeline ve özelliklerine göre fiyat farklılığı göstermektedir.

Aspiratör ya da davlumbazlar, mutfağınızdaki yemek kokularını dışarı atarken, sizlerde en teknolojik fırınlar ile sevdiklerinize lezzetli yemekler yapmanın keyfini yaşayacaksınız.

Ankastre Set Hangi Marka Almalıyım?

Profilo, Luxell, Simfer ve Ariston gibi pek çok farklı markanın değişik model ve renklerde ankastre setleri bulunmaktadır.

Ankastre set alırken ürünlerin fonksiyonel özellikli olmasına dikkat edin. Kullanım bakımından sizlere kolaylık sağlayacak ürünü satın alın. Ankastre seti alırken yağ ve leke tutmama özelliği olan setler tercih edilmelidir.

Aspiratör ve davlumbaz fan gruplarının yıkanılabilir yağ filtreli olanları, kullanım kolaylığı sağlar. Otomatik kapatmalı olanlar ise enerji tasarrufu açısından tercih edilir.

Turbo özellikli fırınlar ısı yalıtımlı olmasından dolayı, yaptığınız yemekleri eşit şekilde pişirir. Turbo fırınlar aynı anda birden fazla yemek pişirebilir ve turbo özelliği ile kokularının birbirlerine bulaşmasını engeller.

Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.