MÜŞTERİ HİZMETLERİ :

0224 334 16 30

SEPETİM

SEPETİNİZ BOŞ

HEMEN ALIŞVERİŞE BAŞLA !
Ağız, Diş & Banyo Ürünleri

KATEGORİ HAKKINDA

Ağız, Diş & Banyo Ürünleri

Ağız ve diş sağlığınızı korumak için günde ez an iki kere dişlerinizi fırçalamayı ihmal etmemeniz gerekir. Dişlerin bembeyaz görünmesi ve sağlıkla ışıldaması için dişlerin düzenli olarak fırçalanması gerekir. Günlük diş temizliğinizi gerçekleştirmek için diş fırçası ve diş macunu ikilisine ihtiyaç vardır. Ağız ve diş yapınıza uygun sertlikteki bir diş fırçası edinerek dişlerinizi fırçalamaya başlayabilirsiniz. Kalitesiz bir diş fırçası ile dişlerinizi fırçalarsanız, diş eti kanamalarına ve diş eti rahatsızlıklarına sebebiyet verebilirsiniz. Bu tür problemlerin yaşanmaması için diş fırçanızın sertliğini, ağız ve diş yapınıza uygun olarak seçmeniz gerekecektir. Yumuşak, orta ve sert yapıda olan diş fırçası çeşitlerinden en çok kullanılan orta sertlikte olanıdır. Dişlerinizin olduğundan daha beyaz görünmesini istiyorsanız, diş beyazlatıcı ürünleri inceleyebilirsiniz.

Dişlerinizi pratik bir şekilde fırçalamak için elektrikli diş fırçasını tercih edebilirsiniz. Ağız ve diş sağlığınızı korumak için diş fırçasının her üç ayda bir değiştirilmesi gerekir. Gün içinde ihtiyaç duyduğunuzda dişlerinizi fırçalamak için seyahat boy diş fırçası ve diş macunundan yararlanabilirsiniz. Oldukça ufak yapıda oldukları için çok fazla yer kaplamaz ve çantanızda kolayca taşınabilir. Banyo keyfini katlamak ve kişisel bakımınızı gerçekleştirmek için; banyo süngeri, duş jeli, pamuk, sabun ve kolonya gibi ürünlerden yardım alabilirsiniz.

Sivilce, egzama ve mantar gibi problemleri olan kişiler, banyo esnasında doğal sabun kullanmayı tercih edebilir. Birçok marka tarafından üretilen doğal sabun çeşitlerinin kendine has özelliği bulunur. Sivilce ve akne problemi olan kişiler, kişisel temizliğini gerçekleştirirken bıttım sabunu kullanmayı tercih ederek sivilcelerinin yatışmasını sağlayabilir. Cildi güzelleştirmek ve parlamasını sağlamak için banyoda kil sabunu kullanılabilir. Doğal sabunların içinde yapay madde bulunmadığı için hassas ciltler tarafından güvenle tercih edilebilir. Evinizde veya iş yerinizde ellerinizi hijyenik bir şekilde yıkamak için sıvı sabunlardan yararlanabilirsiniz. Sıvı sabunlar, bulunduğu kutudan pompa yardımıyla çekildiği için herkesin eliyle temas etmez, dolayısıyla katı sabun kullanımına göre daha hijyenik ve pratiktir.

Bu site Sopyo Pazaryeri Entegrasyonu ve E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.